Home

Yann arthus bertrand domov aneb kam směřuje naše cesta

Přírodopisný dokument Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemno režie: Yann Arthus-Bertrand; Česká televize: Domov aneb Kam směřuje naše cesta; Co můžeme udělat? Každý z nás má možnost svým počínáním konzumenta změnit svět. Ušetřit naší planetu alespoň malou měrou tím, že bude šetřit zdroje, kupovat jiné výrobky nebo začne preferovat místní zdroje. Možností máme.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta Dokumenty-online

 1. Online Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety
 2. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření d..
 3. (Director's cut: 120
 4. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2/2) on Vime
 5. Přináším Vám dokument, který byl měl každý člověk na této planetě vidět, v HD kvalitě. Sdílejte dále :
 6. Yann Arthus-Bertrand: Rodné jméno: Yann Marie Arthus-Bertrand: Narození: 13. března 1946 (74 let) Paříž: Povolání: malíř, fotograf, filmový režisér, novinář, scenárista, balonář a ochránce životního prostředí: Významná díla: Domov aneb Kam směřuje naše cesta

Obsah filmu Domov, aneb kam směřuje naše cesta Odborník na leteckou fotografii Yann Arthus-Bertrand vydal v roce 1999 knihu Země - krásná neznámá (česky naposledy nakl. Slovart, Praha 2007) s pozoruhodnými snímky světa, pořízenými z ptačí perspektivy Domov aneb Kam směřuje naše cesta (1/2) Všechny díly 2. Dokument Home je úchvatný i diskutabilní. 5. 6. 2009. Další zdroje. Oficiální stránky Yanna Arthuse-Bertranda; Oficiální stránky filmu Domov; Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Diskuse Napište nám. Facebook. Související pořad Kamera na cestách: Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2/2) jsem začal v Paříži natáčet svoje první letecké snímky mimo přírodní rezervaci, říká autor Yann Arthus-Bertrand. Když jste nahoře na obloze, vše, co bylo známé, vypadá najednou jinak. A je tu spousta nového Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety Kamera na cestách: Domov aneb Kam směřuje naše cesta (1/2) 17:45 - 18:45, sobota (2. listopad) Chtěl jsem být vědcem a stal se ze mě fotograf a kameraman, říká Yann Arthus Bertrand. Z horkovzdušného balonu se stal ideální prostředek pro natáčení. Jeho pomalý let poskytuje dostatek času na nalezení nejvhodnějšího.

Planeta oceán — Česká televize

Režie: Yann Arthus-Bertrand Hudba: Yanna-Arthus Bertrand Ve svém životním projektu zachycuje stovky míst na planetě z horkovzdušného balonu a zamýšlí se nad budoucností našeho domova - planety Země. ČT - Domov aneb Kam směřuje naše cesta I. ČT - Domov aneb Kam směřuje naše cesta II Francouzský filmař a fotograf Yann Arthus-Bertrand si navykl pohlížet na svět z odstupu. Stovky míst na planetě totiž zachytil z horkovzdušného balonu. Z těchto záběrů je složena i filmová epopej Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Premiéru měla v roce 2009, její sdělení ale stále zůstává v platnosti. První část putování nad mizející přírodou lze v. Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2/2) Paříž je zkrátka můj domov. Poté, co jsem v Keni objevil krásy filmování, jsem začal v Paříži natáčet svoje první letecké snímky mimo přírodní rezervaci, říká autor Yann Arthus-Bertrand. Když jste nahoře na obloze, vše, co bylo známé, vypadá najednou jinak

Kamera na cestách: Domov aneb Kam směřuje naše cesta (1/2) Informace o pořadu Komentáře Fotogalerie Opakování / ostatní díly Podobné pořady Chtěl jsem být vědcem a stal se ze mě fotograf a kameraman, říká Yann Arthus Bertrand. Z horkovzdušného balonu se stal ideální prostředek pro natáčení Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety Video: Domov aneb Kam směřuje naše cesta. sobota 23. ledna 2016 · Štítky: video. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou. Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety Domov aneb Kam směřuje naše cesta cz dubbing 2009 celý film česky 95 Minutes Domov aneb Kam směřuje naše cesta Posádka : Yann Arthus-Bertrand, Armand Amar, Isabelle Delannoy, Yann Arthus-Bertrand, Denis Carot, Yen Le Van, Luc Besson, Denis Carot, Dominique Gentil,.

===== Title : Domov aneb Kam směřuje naše cesta Domov aneb Kam směřuje naše cesta žánr : Dokumentární Domov aneb Kam směřuje naše cesta posádka : Yann Arthus-Bertrand, Armand Amar, Isabelle Delannoy, Yann Arthus-Bertrand, Denis Carot, Yen Le Van, Luc Besson, Denis Carot, Dominique Gentil, Yen Le Van Domov aneb Kam směřuje naše. Home/ Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009) (118 min) český dabing. 11.09.2015. 5 346. Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na.

Home (2009) ČSFD.c

 1. Domov aneb kam směřuje naše cesta 1. díl (Yann Arthus-Bertrand) Domov aneb kam směřuje naše cesta 2. díl (Yann Arthus-Bertrand) Energie planety země (YouTube) Jak jsme zelenali (z archivu ČT o ekologii v ČR) Minuta z přírody (Postřehy milovníka přírody - Václava Chaloupky den po dni z archivu ČT) Oceán plastů (YouTube.
 2. Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Zhlédnout trailer. Domov aneb Kam směřuje naše cesta. BD MP. Režie: Yann Arthus-Bertrand: Hrají: Jacques Gamblin, Yann Arthus-Bertrand: Jacques Gamblin, Yann Arthus-Bertrand • Režie: Yann Arthus-Bertrand.
 3. Kamera na cestách: Domov aneb Kam směřuje naše cesta (1/2) Další 4 fotografie v galerii. 8. 8. 2020, 16:55; Chtěl jsem být vědcem a stal se ze mě fotograf a kameraman, říká Yann Arthus Bertrand. Z horkovzdušného balonu se stal ideální prostředek pro natáčení. Jeho pomalý let poskytuje dostatek času na nalezení.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (1/2) Chtěl jsem být vědcem a stal se ze mě fotograf a kameraman, říká Yann Arthus Bertrand. Z horkovzdušného balonu se stal ideální prostředek pro natáčení. Jeho pomalý let poskytuje dostatek času na nalezení nejvhodnějšího záběru. Nejdříve se zvolna přiblížíte a pak. PODPORTE VÝPRAVY ZA POZNANÍM Stav OKTÓBER-DECEMBER: 46€ Účet pre dary v EUR: 2401591699/8330 Účet pre dary v CZK: 2401591699/201 Kamera na cestách - 1.díl z 2 - Domov aneb Kam směřuje naše cesta - 09:00 (4.11.19) Chtěl jsem být vědcem a stal se ze mě fotograf a kameraman, říká Yann Arthus Bertrand. Z horkovzdušného balonu se stal ideální prostředek pro natáčení. Jeho pomalý let poskytuje dostatek času na nalezení nejvhodnějšího. Home Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009) (118 min) český dabing.3g Domov, aneb kam směřuje naše cesta 75% Žánr: Dokumentární , Drama , Rodinný Země: Francúzsko ( 2009 ) Délka: 1 hod. a 35 minú

Domov aneb kam směřuje naše cesta - Afirmace

️hodinky Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 online cz z celý film ⬅️ Domov aneb Kam směřuje naše cesta synopsis Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 csfd celý film Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi Domů Zoznam Filmov Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 zdarma online film etelka cz HD kvalit Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009) online ke

Yann Arthus-Bertrand (*13.3.1946) syn renomovaného klenotníka. Od mala jevil velký zájem o přírodu a volně žijicí zvířata. V roce 1963 se stal asistentem režie a následně se uchytil jako herec u filmu. V roce 1967 opouští filmový průmysl a pomáhá založit přírodní rezervaci Chateau de Saint Augustin ve střední Francii ️Domov aneb Kam směřuje naše cesta cz dabing celý film 2009 ⬅️ Domov aneb Kam směřuje naše cesta synopsis Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 csfd celý film Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi nadpis: Domov aneb Kam směřuje naše cesta: Pohotovostní doba: 95 Minutes: uvolnění: 2009-06-03: žánr: Dokumentární: Hrají: Glenn Close, Yann Arthus. Domov aneb Kam směřuje naše cesta-2009-akcny-Dokumentární-online-filmy.jpg Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 filmy online zdarma etelka sbírka filmy 2018 hodinky Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2009 online filmy zdarma streaming film online HD kvalitě, Glenn Close, Yann Arthus-Bertrand, Jacques Gamblin, Salma Hayek.

Domov aneb kam směřuje naše cesta/komplet dokument od

Home (2009) | ČSFDHome, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy
 • Dota 2 gameplay.
 • Odemykání iphone.
 • Podlaha dub dveře ořech.
 • Zajíc a koza.
 • Kyselina solná návod.
 • Volkswagen career.
 • Sms zdarma aplikace android.
 • Ruzyně řídící věž.
 • České kapely 2018.
 • Jumanji 3 online.
 • Grohe.
 • Překladač velština.
 • Mercedes g vojenský.
 • Vodnatá stolice.
 • Léčba akné laserem ostrava.
 • Zakrslá kočka.
 • Marvel vs dc film.
 • Flash disk se nehlásí.
 • Korfu sidari.
 • Krátkodobý pronájem ostrava.
 • Jak udělat z černobílé fotky barevnou.
 • Legendy z dogtownu.
 • Ghost recon wildlands bazar.
 • Lod duchu obsah.
 • Motorová pila partner.
 • Skoda felicia valnik.
 • Provence svítidla.
 • Bulgogi bibimbap.
 • Černá cherry rajčátka.
 • Byty vojtova brno.
 • Nejlepší filmy pro dívky.
 • Tuňáková pomazánka se sušenými rajčaty.
 • Komu není shůry dáno dlouho duchem nebude.
 • Krmení ježka.
 • Online zip converter.
 • Sportovní sluchátka beats.
 • God of war 3 psp.
 • Jak uvařit brambory aby se nerozvařily.
 • Heřmánkový krém.
 • Katy perry 2017 album.
 • Zlatý slon.