Home

Auto nema vykon benzin

Ahoj, mám octavii 1.9 tdi 81kw, r.v. 99. Když mám v autě málo nafty, auto nemá výkon. Když dotankuju, jako by to auto nakoplo. Čím to může být Citroën Xsara - tento web je věnován všem příznivcům vozů Citroën Xsara a Xsara Picasso. V diskuznim fóru můžete ostatním příznivcům Xsar nabídnout své zkušenosti, rady či naopak požádat o pomoc, prodat nebo poptávat vůz a náhradní díly Na benzín jede auto normálně. Na LPG je od montáže najeto cca 155 000 km, celkem má auto 335 000 km. Je zajímavé, že od minulého pátku auto zase jezdilo normálně a dnes to začalo opět zlobit. Děkuji za každý nápad. Olš Aby mohl motor dosahovat potřebného výkonu, potřebuje především přísun dostatečného, zároveň ale i přiměřeného a vyváženého poměru paliva a vzduchu

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se Vám stala podobná věc. Asi po 2 hodinách jízdy, kdy jsem překročil 3000 otáček najednou jakoby v autě něco seplo a nechtělo to pustit otáčky přes 2500. Ukazatel držel spotřebu pod 6 l/100km a Sharan 1,9 tdi 85Kw neměl žádnou sílu. Bylo t Pokud motor auta nadměrně kouří, určitě se nejedná o normální stav. Příčin může být celá řada, přičemž leccos může napovědět už pouhá barva dýmu. Ta může být od černé, přes modrou po bílou. Víte co může signalizovat

Málo nafty, auto nemá výkon - Volkswagen club Česká republik

1. Ahojte, mám diesel, naposledy jsem měnil palivový filtr před 2 roky. Manželka jela autem, v pohodě nastartovala a po 20km ji auto začalo lehce cukat a po dalších x kilometrech se cukání zvětšilo až se objevila žlutá kontrolka motoru
  2. Zdravým,mám problém s výkonem motoru,motor při jízdě cuká,nemá řádný výkon auto jede sotva 100k/h. Vyměnil jsem :palivoví filtr,vzduchový filtr,dal jsem mu nové svíčky,vyčistil jsem škrtící klapku,vyměnil jsem krokoví motorek,sice zakoupený na vrakovišti no snad to není tímto.Někdo mi radil rozdělat.
  3. a mi to smykanie spojky,ale ta je nova.Auto startuje absolutne bez problemov ma tichy chod.
  4. ahoj mám sice golf plus ale má motor 1,6 fsi (BLF).motor netáhne přes 4000ot na 4,5,6tku.nejede to víc jak 140km a do kopce to nejede vůbec.vag nic nehlásí. občas se ozve při startu přestavovač vačkové hřídele.chystám se že vyměním svíčky, palivový filtr a vyčistím škrtící klapu.nevím jestli to m..
  5. mám auto po repase turba a vstřiků,od té doby nemá výkon ,turbo zapíná od 2ooo otáček někdy až od 3000,Podtlak váha vzduchu vše dobré ,egr také.Turbo se měnilo kvůli tomu už po druhé a je to stále stejné.Zatím díky
  6. Motor chytá studený i teplý normálně, volnoběh dobrý, kickdown funguje, tempomat ok, ale nemá tah a výkon. Jak přidám, tak ekonoměr jde prakticky hned do maxima. Spotřeba benzínu je enormní. Dal jsem nový paliv. filtr, kabely,svíčky, vyměnil jsem i zadní díl výfuku, myslel jsem,že je třeba ucpaný, a.
  7. imálně 98. Vyzkoušeli jsme, co se stane, když motor nakrmíme jen pětadevadesátkou - a naopak jestli se prémiový 100oktanový benzin projeví dalším zvýšením výkonu

Citroën Xsara • Zobrazit téma - Ztráta výkonu - benzín

Píši to jménem Janoducha, bo má problém s připojením a požádal mě o to. To na úvod. Svieti kontrolka poruchy motora,vymenena landa sonda a auto ide na benzin ako ma no neviem aku ma spotrebu a ked sa prepne na LPG tak ide ako ma ale len do pol plynu a nad polovicu pedalu uz ho zacina dusit nejde do vykonu ale to iba na LPG Zdravim mam Fiat Bravo r.v 2008 1,9 multijet a mam taky problem ze auto len tazko ide do otacok.. Je uplne lenive... vobec nedymi. Auto som mal na diagnostike a turbo vykazovalo Kdyz to zenu po dalnici, je jasne ze si ten benzin veme daleko vic, ale ma 2x takovy vykon a o litr vetsi obsah, takze ta jizda je o necem uplne naprosto jinem. Stejne tak kdyz jedu s G do terenu, tak jsem bez problemu na stejnych hodnotach s jakymi jezdi Hummer H2 s sestilitrovym osmivalcem v benzinu coz je neco k 30 litrum

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti AutoESA a.s., IČ: 256 27 538, se sídlem Praha 10, K Učilišti 170, PSČ 102 00 (dále jen správce), aby v souladu s Nařízením Evroého parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27 Auto: mb vito S203 200cdi, S203 270cdi Místo/Bydliště: mikulov Stav: Offline . Re: auto nemá výkon. Příspěvek od honzina » 06 Črv 2010 15:00 zkus se stavit u nas v Breclavi autocentrum hm ,jinak regulator tlaku by to mohl byt a cistit turbo si myslim ze je zbyttecne. Nahoru Problém: Nastartuji auto, pokud je auto studené jede bez problému, problém začíná až když teplota stoupne. Při prvozní teplotě auto na volnoběh sebou cuká, otáčky mírně kolisají, nepravidelný chod. Při rozjezdu musím prošlapnout plyn a motor dostat trochu d..... vibrace motoru pri pridani, nebo ubrani plynu prestane

Dobrý den, Asi před měsícem jsem koupil fabii 1.4 50 kW najeto 170xxx mám to jako na dojíždění do práce, ale má chybu v tom že auto za studena má slabý výkon že musí mít otáčky aby při rozjezdu skoro nechciplo po zahřátí je tento problém pohodě ale při jízdě cítím hlavně do kopce malé škubani ale.. Třesoucí se auto. Dobrý den, mám takový problém. Vlastním bmw e46 323ci 125kw. Při nastartování a jízdě auto běží jako hodinky, ale jakmile se zastavím a stojím na neutrál cca 1-2 minuty, auto se začne výrazně klepat. Následně vyskočí kontrolka motoru. Zdá se mi, že při jízdě se neklepe, jen při stání

Ztrácí se výkon Diskuzní fórum LPG/CNG AUTOGAS-CENTRUM

Kov píše: Mám cestou domů kopec, který většinou musím jet na dvojku. Na vervu 100 to auto dá na trojku. Co je na tom nejasného? Tak to mas asi jediny auto co na tenhle benzin zaznamenalo vyrazne vetsi vykon U vsech mereni ktery na tohle tema probehly byly rozdily na urovni chyby mereni Caute mudri ludia. chcel by som sa vas spytat, co by mohlo byt pricinou toho, ze moj megane 1,9DCI rocnik 2002 , stratil tah, nejde do otacok( na 4.prevodovom stupni pri rychlosti 80km/hod su otacky 2000, na 5.prevodovom stupni 110km/hod su otacky 2000). na 80kw auto si myslim ze je to bieda Popis problemu - pokud je zima tak je to celkem v pohode, nastartuju a jedu, jakmile se motr zahreje tak nejprve blikne chyba motoru a pak ztracim vykon a pak uz skytam, cukam a jedu jak zacatecnik. ta ztrata vykonu neni o tom ze uz nejsem fitipaldi, o to by mi neslo. je problem vyjet trosku vetsi kopec Nestartuje mi Fabia po dlouhém odstavení Zdravím, mám Fabii 1.4mpi, 2 roky jsem nejezdil, auto bylo venku odstavené, koupil jsem novou baterii, ale stále mi nastartuje, startér točí, ale motor nenaskoci a palubovka mi nesviti, ale světla jdou, rádio hraje. Díval jsem se na pojistky a v pořádku, nevím čím by to mohlo být Takze benzin da vacsi vykon z jedneho litra paliva. Problem je v tom, ze udavana spotreba je priemerna (a aj to v spojeni s pojmom kombinovana, t.j. mesto, mimomesto - v presnom pomere), kdezto vykon je maximalny. Preto ak chces delit, tak bud zmeraj/uved spotrebu pri jazde vo vyrobcom udavanych otackach maximalneho vykonu aleb

Motor nejde do otáček, nemá výkon HECH

Ako je už hore v popise spomenuté auto je benzín + LPG - výkon je taký istý pri obidvoch palivách. Motor má pravidelný, kľudný chod, necuká/nevynecháva, na mieste sa dá pekne bez problémov vytočiť do obmedzovača. Auto sa rozbehne na požadovanú rýchlosť 90 - 100 Km/hod. ale trvá to 2x dlhšie ako obvykle 2.0 benzin s turbodmychadlem si porizuji lide, kteri na to maji. Pokud musis vahat, zda do toho lit levnejsi benzin pri najezdu par tisic km za rok, tak nezbyva nez konstatovat, ze to neni auto (motor) pro Tebe 2017-09-06 20:36:00 To můj problém je, že kvůli čidlu startuji na benzin a hned přepínám (jiný problém) ale každopádně poznám že jedu na plyn mám 2.5 V6 120kw je znát rozdíl ale až při vyšší rychlosti a když jdu k omezovači přepínám na benzín plyn nestíhá zásobovat motor a jezdím za 11 plynu na 100k Poslední návštěva: pondělí 07. září 2020, 19:05 Právě je pondělí 07. září 2020, 19:05 Obsah fóra » Ford Mondeo » Ford Mondeo » Mondeo - Motor. Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas Ahoj fordaci, Obracim se na vas jelikoz si uz nejak nevim jak dal.Motor na volnobeh normalne bezi,lze ho vytocit do cca 5tis/ot.min,ale za jizdy se motor jevi jako priduseny,nejde za plynem,kdyz dam plny plyn jakoby se dusi az se auto temer zastavi,musim vyradit-volnobeh drzi.S autem je temer nemozne jet.Diagnostika bez chyby,adapt. hodnoty ok,nova civka, kabely+svicky,tlak paliva na privodu.

Ahoj,mam uz delsi dobu problem,a to takovej,ze kdyz se auto zahreje tak ztrati nekdy vykon tak,ze kopec musim jet na dvojku,pak jednicku a nakonec nekdy i zastavit.zadnou chybu to neukaze,auto jsem koupil jiz s vykuchanym dpf,jako prvni mi servisak prehral software,ktery nebyl udajne prizpusoben vyjmutemu dpf,stalo to 5000kc,ale nepomohlo,byl jsem i ve fordu na diagnostice,ale zadna chyba. Čaute. Mám Passat 1,9 TDI, r.v. 2000. Auto vobec nema výkon. vobec sa nevie rozbehnuť, s pedalom n apodlahe sa rozbieha ako traktor a ked je rovina tak sa časom rozbehne tak na max 80 km/h, do kopca max 20 km/h, dost to dymy. V servise zistili že to bude nejaky ventil domiešavania. Po jeh Zdravim, budu se zbavovat sve audi a4 1.9tdi 81 kw. Jsem spokojeny, ale bohuzel muj najezd km/rok se zmenil a kdyz nafta dlouho nejede a auto jenom stoji, tak se vylozene se.e! Prosim o doporuceni, vylozene se mi libi octavia 1.6 mpi nebo 1.8 tsi, ale klidne doporucte jine benzinove motory. Ma jizda je spis male mesto, kratke jizdy, ale obcas jedu dlouhe 400 km jizdy do nemecka za praci.. Po vymene original oleje 5W 30 Ford Formula a vsech filtru krome palivoveho sem auto nejaky cas zajizdel. Casem se mi zdalo ze auto nema vykon ktery by melo mit Mel jsem problem vytocit i 2 st. do kopce na 6 tis.ot. Obával jsem se že LPG ucpalo katalyzatory Mk.I ARL v serii 110kW a na vykon nema UP sancu. Po chipe 140kW a to si len za divaka . Zpět na Benzin nebo nafta? Příspěvků: 78902 | Stránka 5250 z 5261 • 1 Auto-moto. Alkohol kalkulačka Elektromobily Formule 1 Leclerc je i.

Auto - Nema vykon bazár. Vyberajte z 200 inzerátov. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii garážmistr píše:Zpátky za 7,2l.Jsme si s nějakým Leonem vysvětlovali pozice, jak to komu jede. Jinak Leon první generace klasika, sázka na jistotu. Nízkej v zeleným vojenským matu, černej zadek, komín ze kterýho padají brikety. ***** mě, nebylo vidět, když tomu doložil

Re: za tepla nema vykon Št Feb 14, 2013 18:02 za mňa asi vstreky. mne púšťajú vstreky a tiež štartujem ako blb a keď aj naštarujem, tak pár krát zdochnem.. Zdravim,chcemvas poprosit o radu. Mam mondeo mk3,duratec 2.0 benzin lpg. Problem je ten,ze auto nema vykon. Najprv som kupil nove lpc vstreky,takisto filter,vymenil som ostatne filtre na aute,sviecky vraj boli menene,regulator volnobehu s klapkou som vycistil a snimac polohy klapky je podla diag. Ok. Takisto mi diag neukazala ziadne chyby,jedine prilis bohata zmes na 3.valci ale som chybu. Takze bych sa poobzeral po svojom okoli, ci niekto z rodiny, znamy nema na predaj svoje auti. Samozrejme idealne ak ho ma odnova a netaji sa s tym co sa na nom dialo. Prikald: kolega z prace ma 4 rocnu Kiu chodim okolo nej kazde rano, takze viem ze ju nebural, zda sa ze nehrdzavie motor 1.5D 100kkm este nema. Dalsi ma to same v benali, km este.

Taky nemame vykon kdyz na to dupnu, mam tam zarazenou 5 a ve180 ne a ne razatne zrychlit uz me to zacina sr... jo mame 1,4 I30. Jinak vazne ja nic nepocituji, auto jede pekne a pri kazdem seslapnuti plynu to jde citit jak zrychluje (v ramci moznosti 1,4i) je to z 11/2010 Vim, ze auta typu Focus a i30 jsou o tridu niz, ale v ramci rozpoctu si muzu poridit uplne nove auto s maximalni vybavou a v pripade i30 i 5-ti letou zarukou. Akorat nevim co s tim mild hybridem. Jsem k tomu trosku skepticky-obzvlaste vzhledem k zivotsnoti baterek. Na druhou stranu ten motor ma trosku vetsi vykon a spotreba je taky dost dobra auto Aktuálně.cz Ojetiny Pro řidiče motor benzin spolehlivost odolnost reklama. Právě se děje. Aktualizováno před 31 minutami Warner Bros. otřásli Hollywoodem. Všechny filmy včetně Duny a Matrixu dají na síť Na službě HBO Max, která míří do Evropy, bude všech 17 titulů včetně pokračování Matrixu, sci-fi Duna nebo. Otazna bola jedna znacka aut, kde malo dochadzat k neporiadku s ventilmy a ztoho vznikol dobry kseft s primazavanim ventilov. Ja mam 2 auto na lpg bez flashtube, prve som predaval s 240 000 a bez najmensich problemov, podtlak. Treba cerpat plyn nie na lacnych pumpach. Ten lepi viac nez dost, a citelne ma mensi vykon Myslím si, že Peugeot 206 je auto na každodenné použitie, dá sa s ním jazdiť v meste, ale takisto aj mimo neho bez toho, aby to na majiteľovi zanechalo nejaké následky. Na dlhé trasy to však nie je, raz som v ňom absolvoval necelých 800km a mal som toho naozaj dosť

bmwe36coupes: Hele ty Kawasaki. BMW dělá hlavně úplně jiný typ motorek. A až Japonci dosáhnou kvality německého BMW (což se nikdy nestane ), Tak si *bmw* stroje už budou kupovat jen opravdový srdcaři jako jsem třeba já. Ale za sebe i kdybych měl jet na mopedu, tak nikdy nepojedu na rejži z Japonska . Re: kolisave otacky - slaby vykon na benzin (na LPG bez prob Příspěvek od peter polak » 22 Lis 2012 20:45 Ja mam 320i , jazdím na plyn už 4 roky , blblo mi to na benzín , po štarte nepravidelný chod motora , do prepnutia na plyn cukal motor a išiel nepravidelne , nakoniec sme došli na to , že je zlá jedna lambda sonda , vymenili a. Aukro Auto-moto Náhradní díly a příslušenství pro osobní vozidla Tuning Tuning motoru . Aukro Auto-moto Náhradní díly a příslušenství pro osobní vozidla Tuning Tuning motoru . visibility. 1 z 2 . ELM 327 CHIP OBD 2 NITRO BENZÍN ZVÝŠENÍ VÝKONU AUTODIAGNOSTIKA . shopping_cart. 13 osob koupilo . visibility Po trech mesicich (cca 4t. km) jiz 3 x v servisu na chybovou hlasku Start/Stop system fault (motor nedrzi otacky, nema vykon ani na rozjezd). 2x servis Ostrava - 1)dotazeni sani, ventilu, prehrani SW (cca tyden v servisu - najeto 15 km a opet stejna porucha), 2) vymena palivoveho cerpadla (2 tydny v servisu - najeto cca 100km opet stejna.

SAG - MOTOR, VÝKON: ztráta výkonu, váha vzduchu, turbo

Na benzin jede v prumeru za nejakych 8.7L/100 km (30% mesto, zbytek klikaty kopcovity okrsky, kde se neda jet vic nez 90km/h, ale jak neustale tocite motor, protoze kroutak se pod 3000 ot./min v podstate nevyskytuje, spotrebu moc neuhlidate - po dalnici ovsem bez problemu za 7,9 l/100 km pri rychlostech okolo 110 - 120 km/h), coz neni malo. zdravim mam sharana 04 bussines a auto stratilo výkon . turbo je dobré , ventili sú dobré , diagnostika neukazuje žiadny problém , neviem si stím dať radi . neviem či to može biť nejaká mechanická porucha turba alebo nasávania auto zaberá až pri 2000 ot . mal stím už niekdo

Svití kontrolka žhavení Prosím o radu: během jízdy se rozsvítí kontrolka žhavení a auto přepne do nouzáku a nemá výkon. Motor 1,5 DDIS. Díky předem za radu. Silne praskanie pri pridani Suzuki jimny rok 2000 1,3 benzin 59kw. 4x4 Auto bolo viac zatažovane ma večie kolesa športove tlmiče aj struny. Problem je taky ze pri. Benzin co ma ve 4000ot/min 200Nm(4000*200=800000) bude mit lepsi tah(v tech spravnych otackach) nez diesel, co ma 300Nm ve 2000ot/min(2000*300=600000). Pro bezny provoz je lepsi velky kroutak odspodu a je pro to diesel v pohode -> nemusi se pod kopcem podrazovat. Pro zavodeni je lepsi vetsi vykon a kroutak je relativne ukradeny Vzhledem k tomu, ze mame v rodine od SA vice aut, tak prispeju troskou do mlyna. 1.2 47 ci ted new 51kW staci do mesta a na pojizdeni po blizkem okoli ve fabce celkem v pohode - ve meste na okresce do 100km pohoda, na dalnici se take rozjede, ve 4lidech uz nic moc.Predjizdeni ve 4lidech na okresce pri cca 90km uz je adrenalin.Ten motor neni.

caute. teraz posledne dni badam na mojej 530i ze akosi zlenivela. auto nema taky tah ako obvykle.povymienal som na nom minuly rok tesnenia vanosu,komplet pretesnene sanie, nove sviecky som tam daval minuly rok v lete,a vo februari cidlo vacky vyfukova strana a komplet vymenene vsetky filtre. uz neviem po com mam ist.proste aani zdaleka nejde ako 3.0 benzin, ale ako nejaka ochcavka Tdi Moj limit by mal byt niekde okolo 8t eur. Na servis bude este dostatocne vela penazi. Nove auto ja osobne neuznavam.. Vo vybere teda su:Honda accoru tourer od 2008 2.4 benzin- neuveritelne drahe auto. U nas sa nepredava aktualne ani jeden takyto.Mazda 6 wagon 2.5i - na taky objem ma dost maly vykon oproti honde Vykon : 98 kw Najeto: 200 000 kč 6 mist k sezeni,el okna,Klimatizace, abs, esp, palubni počitač, digitalni budiky, hezke pneumtiky Dovoz D (německo) Zavady: auto nema doklady ani kliče - kartu, vhodne na nahradni dily Hezky stav vozidl tak kangoo ma najetych uz 40000km, prumerna spotreba klesla na 6l/100km a dalo by se rict, ze to auto nema zadny problem, az na to jak vypada . Co me na nem stve a v servise renaultu to nedokazali odstranit, je obcas nepresne razeni a vrzajici plasty palubni desky Dobrý den,mám problém s autem-Felicia MPI-LXi 1,3 rok výr.1996, málo jetá,necelých 30 tis.km, většinou stojí v garáži.Loni v září měněn celý výfuk+olej v motoru, poté najeto tak 150 km a zdálo se vše v pořádku, auto v zimě stálo, pak nešlo nastartovat, po asi pěti pokusech jsem vytáhl aku, doma nabil a na druhý den dal zpět do auta

Nadměrný kouř z výfuku: Poznáte závadu - Auto

Auto - Kunovice bazar zdarma. Vybírejte z 7 555 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii Motor - auto se jeste zajizdi, takze nebudu hodnotit, ale uz i ted je vykon dostatecny, papirovych 150 koni tam vsak jeste porad necitim. Samozrejme je to obycejny benzin, zadne foukani, takze otacky otacky otacky. Auto pak sype pekne, u Hranic na sestipruhu jelo pekne az na 180, pak se mu (doufam docasne) nechtelo, tak jsem ho prestal trapit Ja sem kupil vstreky repas, ale celkovy repas, ne iba vycistene cez ebay z nemecka. 119eur kus. Nove spicky. Motor ide ako hodinky. Skoro ako benzin :) Kupil sem prv v Pavlicach, a vstreky byli iba ocistene. Zadny papir, nic k tomu. Reklamace pass. Devel Sixteen je auto, které má být nejsilnějším a nejrychlejším silničním vozem na planetě. Jeho motor byl poprvé postaven na zkušební stolici a jeho hodnoty byly prezentovány světu. Výkon je 3367 kW a točivý moment 4766 Nm

Auto cuká, nemá výkon - ucpaný filtr

Když auto pojede, je ucpaný zadní tlumič a je nutno ho vyměnit ( vyčistit ). Je to trošku hlučnější, ale dá se to snést. Vladimír Junek 18/1/2009 11:55:05: Dobrý den , poprosím vás o radu a vysvětlení .Můj motor má seřízené zapalováná , svíčky a kabely v pořádku . Při jízdě motor nemá výkon a i menší. dusi se a nema 100 % vykon. 1993-2000. Moderátor: Moderátoři. 3 jsem zjitil ze nemam tlak vduchu do klapky takze jsem prisel na to kdyz uskrtim hadicku /conreal/ co vede do klapky auto jede tak jak ma ale prisel bouzel dalsi problem mel jsem problem s palivovym cerpadlem bylo zanesene tak jsem ho nechaval vycistit u jednoho domaciho.

Motor nemá výkon - Poradna - Opel klu

A je tam jako hodně znat vykon :) A spotřeba je super. Jednoznačne diesel benzin nema krutiaci moment je nespolahlivy žere to strašne. Souhlasím- 1 • Nesouhlasím- 3 protoze kazdy ma neco, ja mam raci benzin, ale moje oblibene auto je Skoda Fabia 1.9Tdi (PD) cerpadlo tryska... , ma to vykon a jezdi to za malo... ALE BENZIN JE. Před výměnou jelo auto jak z praku. Táhlo už od 1500 ot/min. Po výměně auto ztratilo výkon a začalo dost škubat (do 2ooo ot/min úplná mrtvola) a taky kouřit => návštěva stejného servisu znovu. Prej je vadný EGR ventil => nový ventil koupený a namontovaný, výsledek žádný. Auto netáhlo a kouřilo dál a vzrostla spotřeba accent nema vykon. Příspěvek od Zdravím mam taký problém z accentom 1,3 62 kw ci by ste mi nevedely poradit auto nemá výkon blbol aj voľnobeh do kopca vôbec netaha bol ucpaty katalyzátor vymenil sa voľnobeh sa upravil ale keď pridám plyn najprv ho podusí a auto sa ledvaj rozbehne vymenil som sviečky, palivový filter, káble. nema vykon do 2000 otacek. Příspěvek od Vladimír Vanek » stř říj 16, 2019 19:16 Ahojte, mam 1,9 dci 2003 a nema vykon do 2000 otacek ako ich prekroci vyrazi ako strela a ide v pohode. Nema niekto skusenost? Nahoru. zdeno255 Experienced member Příspěvky: 92 Omez.výkon motor.Prosím o radu MB W210,R.V.:1998 250DT.110Kw Dobrý den,prosím o radu ohledně odzkoušení plnění turba,buď mi nefunguje regulátor podtlaku k turbu,nebo část,co kní vede jeden konektor se dvěmi dráty.Závada je následující a to ta,že mi občas auto jede jako by nešlo turbo,to je max 120k.

2010-07-13 23:09:00 proste takto nic neviriesis,pretoze si problem nepopisal.zacni tym ci sa ti nahle stratil vykon,idu otacky do obmedzovaca?stav paliva?,spravne nahustene pneu,lahko sa krutia kokesa (brzdy),pouzivas klimu?funkcnost lambdy,afm,tlak paliva,hodnota predstihu,spravne zapojene rozne podtlaklve hasice v motorovom priestore,..?zacni vylucovacou metodou od najjednoduhsieho co si. Ked som za jazdy (na benzin) pridal prudsie plyn (ale nic extra, mozno do polovice behu pedalu, tak pridavam na LPG bezne) tak sla spotreba prudko hore (na 1ke, 2ke aj 3ke presne to iste), auto trocha zrychlilo a uz niekde pri 3000 otackach sa zacalo dusit, akoby na obmedzovaci a vtedy bola spotreba 52l/100km a drzala presne na tom cisle kym. vykon motoru cukani. sobota, 15. listopadu 2014, 23:53. auto bylo v servisu vymenilo se nejake cidlo vackoveho hridele (nockenwellensensor?) a auto jede, nicmene kontrolka motoru blika porad, i kdyz auto nepusobi jako v nouzovem rezimu...je to jen otazka casu? nebo to bude tou lambda sondou? bylo mi receno ze lamba sondu nemenit, protoze.

P306 1.6 - nema vykon, nejde do otacok - Servis - Peugeot ..

Jede,ale nema výkon, nejde za plynem, sem tam jakoby se probudi a jede,ale pak zase nema vykon, dam tam dvojku a plnej a strasne dlouho to trva nez vyskoci otacky a jede. Mam tam i meric tlaku na turbu, ze zacatku to ukazuje 0,8 - 1 Baru ( myslim ze to jsou bary) ale treba jak s eto zahreje nebo zkusim to parkrat za sebou tak nic (( jakoby. Free 1.8 benzin - motor ma slaby vykon. Freelander I, II. Moderátor: Safraporte. Odpovědět. Verze pro tisk; Hledat Pokročilé hledán.

motor nemá výkon - Motor 1

Před 2 lety jsme po dědovi ze Švýcarska zdědili BMW 523i z roku 1997. Je to 6ti válec benzin, 2500 ccm , s výkonem 125kW (170 koní). Má vyměněný olej plus filtr v motoru, vyměněný olej plus filtr v aut.převodovce, vyměněné brzdové destičky. Auto nabízím k prodeji opravdovému fandovi této značky Zdravim, chtel bych poprosit o radu co muze zpusobovat cukani motoru. Auto vynechava, zadrhava, nejcasteji v nizsich otackach kolem 2-2,1tis je to jako kdyz clovek brnkne o brzdu, auto zpomali, nereaguje na plyn a pak vystreli. Je jedno jestli je motor studenej nebo teplej. Menili se cidla na klapce. 1. u ojetin strasne zalezi na tom, jak se k tomu chovali predchozi majitele,takze neni vzdy podminka, ze auto se 300tkm bude na tom hure nez to se 100tkm 2.ne, viz bod 1 3. 96kw je standartni vykon, ne chip, ale muze to klidne vyt chip ze 74kw, 81kw, 66kw, ale I 110k Myslím si, že vykon v širokém spektru otáček je víc než dobrý. Jediné co se může namítnout je pozvolná křivka v spodním pásmu, kterou jsme chtěli zachovat životnost spojce a zmírnit tak krouťák v tak nízkém poli otáček. Jo japonec je jiná věc, ale já to mám jako auto na kažoddenní ježdění :

Nemá výkon - Poradna - Mazda klu

Ahoj vykon neni problem, staci si ho dat nacipovat, pak to jede i do kopce, ale ta rychlost? Toho bych se bal. Nebo spis jsem litoval auto, parkrat jsem jel 150km ale jen z nutosti a kousek par km. Hodne se to vytaci a ja to auto pak lituju. Mam standartni 5q oznaceni myslim DRH a motor 75kW zvednuto na 92kW. Je to jen muj pohled normalne, bez jakychkoliv problemu jsem dojel domu, odstavil auto. Po 14 dnech nastartuju, vyjedu a motor NEMA VYKON. Neda se s tim predjet, porad plnej plyn, zrychleni bolestive pomaly az nulovy. ZADNA hlaska od pocitace, zadna kontrolka, ani FAP. To mi hlava nebere. Mate nekdo nejakej napad PŘ:Turista (90 kg) vystoupal na 400 m vysoký kopec za 1 h. Jaký výkon podával? PŘ:Převeď: P auto =50 kW = 65 k P motorka = 20 k = 15 kW 4 koně táhnou jako motor výkonu 3kW.. Energie E obrázky. Zvednuté těleso při pádu vykoná práci (díra v zemi, rozbití tělesa). Rozjeté auto při nárazu vykoná práci (pomačká karoserii, zlomí strom)

hugfuh Ahoj,prosím pomožte.Mám stilo jtd 85kw a vůbec nejede. Asi před rokem sem nechal dělat vstřiky,před týdnem repas turba. mám spotřebu kolem 8 lt a už nevím kam šáhnout,diagnostika nic neřiá,naopak že všechny hodnoty jsou ok. Motor ma takový tvrdy zvuk a sou slyšet ventily. Když přidám plyn tak. Zdravim, mam Lanosa, od istej doby mi pri jazde na lpg, ked slapnem na plyn, pocut ako keby vybuchy. Ked idem autom do Kosic a hore Zelenym dvorom v 5tke nevyjdem auto nema tah a zacne strielat (doteraz to problem nebol), musim podradit a v 4ke uz v pohode vyjdem. Nemozem sa ani prudko pohynat, musim plynule a pomali sliapat na plyn

W124 - Motor nemá výkon - Poradna - Mercedes Benz klu

Zdravim vsechny. Koupil jsem Primeru P12 diesel 2.2 dci 102 kW a zda se mi, ze auto na ty kone nema vykon. Rozjet se z krizovatky rychle snad ani nejde - auto je tupe - vubec nejde do otacek (zadny zatah), jednicka i dvojka jenom rvou - vic jak na 4000 ot. jsem to netocil, trojka je taky tupa, ale c. U myho moturku, kdyby vvt-i nebylo, asi by to fungovalo jen v vysokych otackach,aby byl vykon. Stred slaby, kolem 2-2500 uplny prd. Naštěstí to nastavili dobře. Netreba furt tocit do nebes, ten systém vsak musi fungovat. Setkal jsem se i se zarostlym. Osobně by mi tam vyhovoval spise maly nizkotlaky kompresor a pevne casovani

.. diskuzní fórum . úvodní stránka . diskuzní fóru Přestalo mi táhnout auto jedu si takhle do kopce a normálně vyjedu v poho za pět ale tentokrát jsem musel za čtiři a moc nechybělo a podředil jsem na trojku.Myslel jsem že to bude palivo tankoval jsem a asi po 40 km se tento problém projevil.Když na to šlápnu motor némá akceleraci a výkon má takovej hlubokej zvuk.Tato závada. Diskuze pod článkem: Již dříve jsme informovali o tom, že nová generace mobilních procesorů řady Ryzen 5000 od AMD bude trochu zmatečná, protože bude obsahovat jak modely postavené na starší architektuře Zen 2 (Lucienne alias Renoir refresh), tak i novějš ---OBD 2 NITRO BENZÍN+NAFTA--- DVA V JEDNOM --- NitroOBD2 je zařízení Plug & Drive na zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby. NitroOBD2: Více výk Daewoo Mattiz nema vykon cuka sviti CHECK. Příspěvek od martinmed » úte úno 18, 2014 14:32 Dobry den, mam dotaz. U Daewa Matiz 2003 benzin 0,8 mi nejprve prorezl stredni dil vyfuku, pak se s dirou ve vyfuku jeste trochu jezdilo, nacez se rozsvitilo CHECK -nekdy sviti, nekdy blika-, nastal trhavy chod motoru a motor ztratil vykon. Uz jsem. 19.5.2015 17:58:35 Jméno: Jiří Procházka Předmět: vw passat1.8t, problém s chodem motoru Dobrý den.Vlastním vw passat 1.8T r.v.2000 Mám od Vás namontovaný produkt STAG 300 který se montoval v Opavě.Jsem sním spkojen až na drobné opravy vše v pohodě.Ted se mi ale stalo že při posledním servisu kdy mi byl čištěn systém protože byl zanesený nečistotami a auto se po.

• Porucha vnitřního ucha.
  • Střední policejní škola plzeň.
  • Slavnostní obálky.
  • Bowling trhovky.
  • Plivací test na kvasinky.
  • Clearwater marine aquarium.
  • 5.týden těhotenství.
  • Krovinář.
  • Megaplus.
  • Www vasecigareta soutez.
  • Pedro žvýkačky.
  • Paw patrol intro.